Parduodamas butas

Paribio g.

Žvėrynas

Kaina: 540 000 EUR

Penthaus apartamentai su terasomis ir įspūdingais vaizdais į Vilniaus senamiestį, bei dangoraižius

Pagrindinė informacija

3D turą galite pamatyti čia: https://my.matterport.com/show/?m=su8uGsp1YjV

Išplanavimas:
3 kambariai
2 vonios, bei dušo kambariai
1 kambarys - drabužinė
2 sandėliukai, vienas šalia apatinės terasos, antras šalia parkingo vietų
2 parkingo vietos saugomame garaže.

Norite gyventi dinamiškai, įvykių sūkuryje, jaunatvišku ritmu, kartu su šeima visų išsvajotame Vilniaus rajone? O gal esate garbaus amžiaus šeima, ieškanti ėjimo atstumu iki senamiesčio ramybės ir gamtos oazės? Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis tiesiog išėjus iš namo laiptinės.
Tokias išskirtines savybes gali pasiūlyti šie parduodami penthaus tipo apartamentai Žvėryne. Jame ką tik baigta buto rekonstrukcija ir dizainerio atnaujintas interjeras. Natūralaus akmens plokštės derintos su supančios gamtos paletės spalvomis, matomomis per panoraminius apartamento langus.

Jei dar kyla abejonių dėl kainos pagrįstumo, pasakysime, kad artimiausiu metu bus atliekama Paribio gatvės ir aplinkinių gatvių rekonstrukcija.
Šalia namo, miesto savivaldybė įrengs medžių alėja su poilsio erdvėmis, su patogiais dviračių ir pėsčiųjų takais. Tokie pagerinimai šalia besivystantis klasės biurų miestelis, neišvengiamai dar kilstels buto investicinę vertę. Toks išskirtinis turtas neginčytinai išliks likvidžia investicija ateityje su galimybe lengvai, bet kuriuo laikotarpiu jį parduoti ar išnuomoti.
Todėl buto kaina yra pagrįsta ir atitinka ne didesnę nei vidutinę Šiauriniame Žvėryne.

Į kainą įskaičiuota:

- Buto terasos: Apatinė terasa- 40 kv. m ir panoraminė terasa su 360 laipsnių apžvalgos galimybe, bei vaizdais į Vilniaus Senamiestį, užimanti 80 kv. m. Panoraminė terasa įrengta aukščiausią atsparumą skirtingiems oro pokyčiams turinčią Pietų Amerikos Cumaru rūšies mediena, įrengtas LED apšvietimas, džiazlongai bei lauko baldai, apsodinta augalais.

- Visi nuotraukose matomi baldai, daug vietos daiktams laikyti, atskiras drabužinės kambarys, Kal fire pultu valdomas dujinis židinys, originalios ne kopijuotos, klasikinių dizainerių kėdės (Louis Ghost Kartell), namų garso sistema, pultu valdomos užuolaidos, žymių dailininkų paveikslai, pagal užsakymą darytas šimtamečio ąžuolo valgomasis stalas, augalai ir kt. šiuolaikiniam, mažinančiam rūpesčius gyvenimui reikalingi daiktai.

Į pardavimo kainą neįskaičiuota:

- Du atskiri sandėliukai, kiekvienas apie 6 kv.m ploto (vienas prie apatinės terasos, kitas šalia parkingo vietų).
- Dvi parkingo vietos uždarame kameromis saugomame požeminiame parkinge po namu, su tiesioginiu patekimu į/iš laiptinės liftą. Kiekvienas atskiras objektas vertinamas po 15 000€. Visų 4 parduodamų objektų kaina (viso 60 000€).
Objekto duomenys
Plotas (m²)

120

Kambariai

3

Vonios

2

Šildymas

centrinis kolektorinis

Parkingas

Yra

Pastatyta (m.)

2007

Aukštas

4/4

Daugiau nuotraukų (+16)
Ignas Vaitkunskas
Daugiau informacijos

Ignas Vaitkunskas

Prestižinio būsto brokeris
Vadovaujantis Partneris

Ignas Vaitkunskas

ignas.vaitkunskas@rebaltic.lt

+370 687 55595