Parduodamas namas

Svyronės g.

Trakų Vokė

Kaina: 580 000 EUR

Išskirtinio dizaino modernus, žymaus architekto A. Ambraso suprojektuotas 332 kv.m. gyvenamasis dviejų aukštų namas su unikaliu vidiniu kiemeliu namo centre. Tai yra namas, kuriame saulė šviečia visą dieną, o vakarais galima mėgautis nepaprasto grožio saulėlydžiais.

Pagrindinė informacija
Namą supa 18,66 arų tvora aptverta ir tujomis apsodinta teritorija. Pastato architektūrinius sprendimus padiktavo kraštinio sklypo privalumai, aplinka ir reljefas. Tiek savo architektūra, tiek apdaila namas sumodeliuotas kaip uždaras organizmas aplinkiniam užstatymui, bet plačiai atsiveria į žemiau sklypo esančius neužstatytas didelio kiemo erdves.
Gyvenamasis namas suprojektuotas vieno aukšto su cokoliniu aukštu. Į namą pirmame aukšte galima patekti per pagr. Įėjimą, garažą ir uždaro kiemo terasą. Cokoliniame aukšte į namą galima patekti per du atskirus įėjimus. Pastato planas yra taisyklingo apskritimo formos, kurio išorinis skersmuo – 26,30 m, vidinio kiemo skersmuo 13,40 m. Pirmąjame aukšte yra stoginė automobiliams (po stogu pilnai telpa 3 automobiliai).
Vitrininiai namo langai atsiveria ir į pietinę pusę, todėl name net ir darganotą dieną yra šviesu, puikiai auga augalai. Šiaurės-rytų pusėje suprojektuota maumedžiu dengta terasa su stogu. Namas iš visų pusių apsuptas žalumos. Prie dviejų cokolinio aukšto išėjimų yra įrengta pasisėdėjimui ir grilinimui skirta erdvė po stogu.
Namo apdaila tik iš aukščiausios kokybės ilgaamžių medžiagų: visos medinės konstrukcijos padengtos priemonėmis, apsaugančiomis nuo puvimo, žalingo saulės poveikio ir pan., maksimaliai išlaikančiomis natūralaus medžio spalvą.
Name įrengta geoterminio šildymo sistema, bei yra suprojektuota mechaninė ventiliacija, o taip pat ir rekuperacijos sistema.
Name yra trys stoglangiai – pagrindiniame vonios kambaryje, drabužinės patalpoje ir virš laiptų į cokolinį aukštą. Dienos metu į šias patalpas patenka daug šviesos, o tai sutaupo nemažai elektros ilguoju laikotarpiu.
Cokoliniame aukšte yra galimybė įsirengti pirtį, pirmame namo aukšte yra įrengtas ir židinio kaminas.
Yra galimybė įsirengti centrinį siurblį, nes pirmame namo aukšte yra išvedžiota centrinio siurblio sistema.

- Grindys: pirmame aukšte - ąžuolo masyvo parketas (plytelės san. mazguose bei pagalbiniame kambaryje);
cokoliniame aukšte – akmens masės plytelės (ąžuolo masyvo parketas dviejuose kambariuose);
- Visame name grindys - šildomos.
- Langai: 3 paketų mediniai vitrininiai langai
- Bendras namo plotas: 332 kv.m.
- Garažas: 50,5 kv.m.
- Terasa: 60 kv.m.
- 4 san. mazgai.
- Apvalus vidinis kiemas (į namo plotą neįsiskaičiuoja) – skersmuo: 13,40 m.
Objekto duomenys
Plotas (m²)

332

Sklypo plotas (a)

19

Kambariai

5

Pastatyta (m.)

2015

Daugiau nuotraukų (+11)
Ignas Vaitkunskas
Daugiau informacijos

Ignas Vaitkunskas

Prestižinio būsto brokeris
Partneris

Ignas Vaitkunskas

ignas.vaitkunskas@rebaltic.lt

+370 687 55595