Parduodamas namas

Zofijos Gulevič g.

Pavilnys

Kaina: 549 000 EUR

Parduodamas 210 kv.m prabangus gyvenamas namas Aukštutiniame Pavilnyje, šalia regioninio parko ! Su atskiru 50 kv.m. svečių namu.

Pagrindinė informacija

– Namas susideda iš dviejų dalių, tad gali būti naudojamas kaip vienas gyvenamasis namas arba kaip du atskiri kotedžai su skirtingais įėjimais.
– Kiekviena dalis turi atskiras virtuves su naujais baldais ir buitine technika, laiptais į antrus aukštus, san. mazgais, įrengtais židiniais.
– Sklype pastatytas ir poilsiui bei svečiams skirtas atskiras namas su pirtimi ir terasa, yra nemažas rūsys.
– Pastatai, tiek viduje, tiek iš lauko pusės, kartu su visu gerbūviu ir poilsio zona įrengti klasikiniu prabangiu stiliumi.
– Objektas tinkamas kaip investicinis objektas nuomai 8 proc. metine grąža, kaip vienas gyvenamasis namas arba 2 kotedžų sublokuotas namas. Objektas taip pat gali būti naudojamas kaip ambasada, įmonės laisvalaikio ar poilsio bazė,.
– Objektas gali būti puikiai tinkamas investicijai. Pavilnio rajonas turi didelę paklausą tarp trumpam atvykstančių turistų per Airbnb bei Booking sistemas.
ĮRENGIMAS IR PRIVALUMAI:
– Šildymas dujinis, tačiau kaip alternatyva, galimas šildymas ir kietu kuru, nauju šildymo katilu (granulėmis, malkomis).
– Pilnai sutvarkytu gerbūviu, gerokai paaugusiais, dekoratyviniais augalais.
– Lauko terasa 25 kv. m. Tiek terasoje, tiek pačiame sklype yra išvedžiotas apšvietimas, klasikinio dizaino šviestuvais.
– Stoginė skirta 2 automobiliams. Taip pat sklype yra vietos dar 4 automobiliams.
– Kokybiškas, klasikinis namo įrengimas. Namas apsuptas žaluma.
– Labai šiltas 80 cm. storio sienos, mažos šildymo išlaidos. Objekte iš viso yra net 3 židiniai.
– Namo įrengimui naudotos itin kokybiškos medžiagos. 1 aukštuose šildomos grindys, 2 aukštuose reguliuojami radiatoriai.
– Puikiai įrengtas, langai atitinka A+ klasę, integruota nauja buitinė technika, sienos dažytos plaunamais dažais.
– Komunikacijos miesto. Apsaugos sistema, priešgaisriniai davikliai, Telia telefono linija, spartusis internetas, kabelinė televizija.
– Aklina su išbetonuotais aukštais pamatais aukšta tvora, 2 atskiri automatiniai vartai.
Rami, patogi vieta šalia Pavilnio gamtininkų stoties bei Pavilnio regioninio parko. Ramūs ir draugiški kaimynai. Saugi aplinka.
OBJEKTĄ SUDARO DVI NAMO DALYS BEI SVEČIŲ NAMELIS:
Viena namo dalis:
– 3 miegamieji kambariai
– svetainė kartu su valgomuoju ir virtuve
– Vonia kartu su WC
Kita namo dalis:
– 3 miegamieji kambariai
– Darbo kambarys
– Didelė drabužinė
– Atskira didelė svetainė
– Virtuvė, atskirta nuo svetainės
Svečių namelis (50kv.m.):
– 1 miegamasis kambarys
– Svetainė
– Virtuvė
– Dušas ir WC (atskiri)
– Sauna/pirtis
– Didelę 25 kv. m. lauko terasą su natūralaus ąžuolo lauko baldais.

Namas parduodamas su visais įmontuotais virtuvės baldais, įmontuota buitine technika, įmontuotomis visomis erdviomis spintomis. Namas gali būti parduodamas ir su visais matomais, prabangiais amerikietiškais ASHLEY Royal kolekcijos baldais klasikinio stiliaus, miegamuosiuose bei svetainėje, taip pat provanso stiliaus baldais jaunimo kambariuose ir darbo kambariuose. Esantys baldai yra iš natūralios odos, kokybiško prabangaus gobeleno bei natūralaus medžio. Visuose minkštose balduose yra miegamieji mechanizmai. Įsigyjant namą su visais baldais, technika, užuolaidomis, šviestuvais, bei dekoro detalėmis (atsikraustymas tik su lagaminu), namo pardavimo kaina derinama susitikimo metu. Namo langai orentuoti į rytus/pietus/vakarus. Taip pat yra įrengtas, naujas 12 kv. m. šiltnamis ir 22 kv. m., naujas, pagalbinis medinis statinys. Kelias iki namo asfaltuotas. Pilnai apšviesta gatvė.Dieną ir naktį Jus sups ilgametės eglės, beržai, ąžuolai/kotedžas, tujos ir paukščių čiulbėjimas. Šalia mokyklos, darželiai, daug privačių darželių. Parduotuvės; IKI, MAXIMA, NORFA, ORLEN degalinė, IKEA, NORDIKA, SENUKŲ prekybos centrai, kuro degalinės bei Torres restoranas. Šalia Pavilnio regioninis parkas su dviračių ir slidinėjimų takais ir Liepkalnio slidinėjimo trasos su keltuvais. Graži bažnyčia ir jos teritorija, taip pat naujai akmenimis grįstas serpantinas. Šalia gamtininkų stotis su jame laikomais žvėreliais.Patogus privažiavimas iš visų miesto pusių. Strategiškai patogi vieta: Į centrą, į Batoro/Olandų g., į Naujininkus, į stotį, į naujus rajonus/Gariūnus, Kauną per naująjį aplinkelį.
Objekto duomenys
Plotas (m²)

260

Sklypo plotas (a)

8

Kambariai

9

Vonios

3

Šildymas

dujinis

Pastatyta (m.)

2018

Daugiau nuotraukų (+23)
Egidijus Osetrovas
Daugiau informacijos

Egidijus Osetrovas

Prestižinio būsto brokeris

Egidijus Osetrovas

egidijus@rebaltic.lt

+370 673 54871