Butas pardavimui

Ceikinių g.

Šnipiškės

Kaina: 430 000 EUR

Pagrindinė informacija
Parduodamas 3 k. butas centre, Ceikinių g., prestižiniame "Merko” statytojo projekte "Rinktinės Urban”, penkiaaukščiame pastate. "Rinktinės URBAN" – 2018 m. statybos modernus trijų gyvenamųjų namų kompleksas Vilniaus centre. Tai būstas, skirtas aktyviam miestiečiui, mėgstančiam bėgioti ar važinėti dviračiu Neries krantine, po darbo dienos pasivaikščioti sostinės parkuose, senamiestyje. Tai tobula vieta, vertinantiems tylą, tačiau norintiems gyventi šalia pagrindinių miesto puošmenų. Visa tai pasiekiama pėsčiomis vos per 5 min.

Tai išskirtinis, premium klasės, kokybiškomis medžiagomis įrengtas erdvus butas su erdviu 5,2 kv.m. įgilintu balkonu ir vaizdu į gražų, išpuoselėtą vidinį kiemą. Vakarais visą kiemo augmenijos grožį pabrėžia apšvietimas.

Buto išlaikymas ekonomiškas, A energetinio naudingumo klasė. Namas šildomas centriniu šildymu su individualia buto šilumos apskaita. Bute įrengtas grindinis šildymas (reguliuojama atskirai kiekvienam kambariui; wifi nuotolinis reguliavimas), centralizuota rekuperacinė vėdinimo sistema. Aplinka ir laiptinė stebima vaizdo kameromis, saugus rakinamas vidinis kiemas su vaikų žaidimo aikštele ir poilsio zona.

Buto įrengimas:
- Rinktinio ąžuolo aukščiausios kokybės parketlentės
- Iš Italijos pargabentos vonios plytelės
- AEG buitinė technika
- Medžio masyvo baltai dažytos durys
- Visi baldai gaminti pagal spec. užsakymą
- Dvigubo paketo (3 stiklų) klijuotos medienos langai ir balkono durys
- Įėjimo kontrolės telefonspynė su vaizdo stebėjimo sistema
- Centrinis-kolektorinis šildymas wi-fi valdomas telefonu

Tik keli šimtai metrų nuo namų – Neries krantinė, parkai, kitos puikios vietos važinėtis dviračiu. Įvertinę aktyvių vilniečių pomėgius, komplekso statytojai dviračių entuziastams suprojektavo dviračių saugyklas požeminėje automobilių aikštelėje. Beje, šalia įrengta ir dviračių taisymo savitarnos stotelė.

Yra galimybė už papildomą mokestį įsigyti parkavimo vietą ir/ar sandėliuką dviejų aukštų požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.
Objekto duomenys
Plotas (m²)

82

Kambariai

3

Šildymas

centrinis

Pastatyta (m.)

2018

Aukštas

2/5

Daugiau nuotraukų (+15)
Ignas Vaitkunskas
Daugiau informacijos

Ignas Vaitkunskas

+370 687 55595

ignas.vaitkunskas@rebaltic.lt

Ignas Vaitkunskas

ignas.vaitkunskas@rebaltic.lt

+370 687 55595