Parduodamas butas

T. Vrublevskio g.

Senamiestis

Kaina: 280 000 EUR

Prestižiniai trijų kambarių apartamentai su išskirtiniais vaizais prie pat Katedros

Pagrindinė informacija

Objekto aprašymas:
Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje T.Vrublevskio g.,naujai rekonstruojamame šešių butų namo 1 aukšte parduodamas 4 kambarių butas, o namo 3 (mansardiniame) aukšte parduodamas 3 kambarių butas. Namas yra vidiniame, uždarame kieme, apsaugotas nuo triukšmo, taršos ir pašalinių žvilgsnių. Atstumas nuo namo iki katedros aikštės apie 30 metrų, o iki aikštės bokšto apie 150 m. Vietos prasme tai idealus būstas, norintiems gyventi pačiame miesto centre, kasdien matyti katedrą ir Gedimino pilį, tačiau tuo pačiu turėti galimybę atsiriboti nuo miesto šurmulio. Namas yra 2 aukštų su mansarda. Name yra viena laiptinė, kurios kiekviename aukšte yra po 2 butus. Butai yra erdvūs, su aukštomis lubomis - mansardiniame aukšte esančio buto lubų aukštis (aukščiausioje vietoje) - 4,5 metro, antrame aukšte esančio buto lubų aukštis - 3,2 m. Mansardiniame bute, virš dalies patalpų yra įrengta 10 kv.m. antresolė su langu. Butų langai orientuoti į 3 puses – pietus, vakarus ir šiaurę. Namo rekonstrukcijai ir butų įrengimui panaudotos pačios geriausios ir naujausios rinkoje esančios medžiagos, technologijos ir įranga.
---
Atliktų ir ketinamų atlikti darbų sąrašas:
Stogas. Vienašlaitis, dalyje dvišlaitis (molio čerpių dangos), apšiltintas 30-35 cm. storio Paroc akmens vata su pilnai įrengta lietaus vandens surinkimo ir nuvedimo sistema.
Fasadai. Pagal projektą apšiltinti ir padengti dekoratyviniu tinku. Sumontuoti fasado apdailos elementai, padarytas apskardinimas, sumontuotas vario skardos stogelis virš lauko durų.
Perdangos ir lubos. Monolitinė g/b perdanga (šiltinta). Lubų apdaila – gipso kartono plokštės, glaistytos ir dažytos. 3 aukšto buto lubos padengtos reflektorine kondensacine plėvele, sumontuotas dvigubos gipso kartono plokštės.
Vidinės sienos ir pertvaros. Lauko sienų ir tarpbutinių sienų vidinė pusė – tinkuota, glaistyta, kai kurios sienos mansardiniame aukšte šiltintos 15 cm. akmens vatos sluoksniu ir padengtos divigubu gipso kartono sluoksniu. Vidinės pertvaros – mūro blokelių, tinkuotos, glaistytos.
Langai ir palangės.Trečio aukšto bute sumontuoti varstomi V-Lux švieslangiai su termo tarpinėmis.
Durys. Įėjimo į butą durys šarvuotos, su dvejomis padidinto saugumo spynomis, su natūralaus medžio apdaila iš vidaus ir kt. priedais.
Grindys. Visame bute įrengtas grindų išlyginamasis sluoksnis su šiltinimo bei garso izoliacijos sluoksniu.
Šildymas. Kiekvieno buto šildymas pilnai autonominis. Šiluma ir karštas vanduo ruošiami bute įrengtame naujausios kartos kondensaciniame dujų katile, kuris reguliuojamas termostatinių bei lauko temperatūrinių daviklių pagalba. Visame bute įrengtos šildomos grindys su kolektorine sistema (valdoma elektromagnetinėmis sklendėmis). San. Mazge montuojamas kombinuotas vandeniu ir/ar elektra šildomas gyvatukas. Dujų apskaitos skaitikliai įrengti laiptinėse esančioje spintoje.
Vandentiekis ir nuotekos. Namo laiptinėje esančiose spintose sumontuoti butų šalto vandens skaitikliai. Butuose įrengti šalto vandens įvadai. Įrengti nauji nuotekų stovai.
Elektra. Naujai įrengtas namo elektros įvadas su paskirstymo ir apskaitos spinta, iš kurios sumontuoti įvadiniai kabeliai į visus butus. Įrengta bendrojo naudojimo patalpų elektros apskaita, sumontuota instaliacija ir apšvietimas. Kiekvieno buto viduje įrengtas elektros skydelis, su nuotekių rele ir automatiniais jungikliais.
Silpnos srovės. Sumontuotas video ryšio ir durų valdymo įrenginys (telefonspynė) su elektromagnetine sklende. Butuose sumontuojami pasikalbėjimo įrenginiai, pilnai įrengiamas silpnų srovių tinklas.
Video stebėjimo sistema, apsauginė signalizacija. Ant namo fasado ir laiptinės 1 aukšte bus sumontuotos stebėjimo kameros, iš kurių video signalas galės būti perduodamas į kiekvieną namo butą arba mobilųjį įrenginį.
Antresolės –mansardiniame aukšte esančiame bute, virš jame esančio koridoriaus ir vonios kambario įrengiama antresolė su laiptais iš gyvenamojo kambario. Antresolėje yra sumontuotas stoglangis.
Židinys. Pagal parengtą ir suderintą projektą, numatytoje vietoje gali būti sumontuotas židinys.
Laiptinė. Laiptinės sienos tinkuotos, dažytos, dalis sienų – restauruotas autentiškas plytų mūras. Laiptinės lubų apdaila – g/k plokštės glaistytos ir dažytos. Laiptinėse sumontuoti šviestuvai su jungikliais. Turėklai – metaliniai su mediniais porankiais. Įėjimo į laiptinę lauko durys – šarvo tipo su medžio imitacijos apdaila, su vidine spyna, rankenomis, valdomos telefonspynės ir elektromagnetinės sklendės pagalba.
Bendro naudojimo patalpos. Namo pusrūsyje, esančiose bendro naudojimo 7 kv.m. patalpose numatoma įrengti šalto vandens įvadą, numatant galimybę, ateityje įrengti vandens filtravimo ir minkštinimo sistemas. Namo pusrūsyje, esančiose bendro naudojimo 25 kv.m. patalpose su atskiru įėjimu iš gatvės numatoma įrengti dviračių ir sandėliukų patalpas.
Bendro naudojimo kiemas. Juo naudojasi 4 besiribojančių pastatų butų savininkai. Šiuo metu su visais suinteresuotais asmenimis vedamos derybos dėl parkavimo vietų kieme įrengimo ir paskirstymo, yra parengtas parkavimo vietų eskizinis projektas.

Pagal pirkėjų pageidavimus yra galimybės už papildomą mokestį atlikti pilna buto apdailą. Taip pat, galime pasiūlyti racionalius ir ekonomiškai naudingus baldų gamybos ir montavimo sprendimus.
Objekto duomenys
Plotas (m²)

89

Kambariai

3

Vonios

1

Šildymas

šildomos grindys

Parkingas

Yra

Pastatyta (m.)

2018

Aukštas

3/3

Daugiau nuotraukų (+10)
Ignas Vaitkunskas
Daugiau informacijos

Ignas Vaitkunskas

Prestižinio būsto brokeris
Partneris

Ignas Vaitkunskas

ignas.vaitkunskas@rebaltic.lt

+370 687 55595