Nuomojamas namas

Pasakų g.

Valakampiai

Kaina: 3 500 EUR

Jūsų dėmesiui 2023 metais sukurti Boutique Namai – tai retas radinys ieškantiems išskirtinio miesto bei gamtos derinio ir vertinantiems itin aukštą kokybę.

Pagrindinė informacija
Tapkite pirmaisiais išmaniojo namo gyventojais, kuriame procesai valdomi telefonu, įskaitant užuolaidas, o energetinė klasė A+ !

Bendras pastato plotas – 130 kv. m., jį juosia 4,5 arų teritorija su dvejomis terasomis, alpinariumais, brandžiais medžiais, žydinčiais augalais, pieva bei automatine sodo laistymo sistema.

Namo interjeras pasižymi lengvumu, estetika, jame dominuoja šviesių ir natūralių gamtos spalvų paletė. Dekore kasdienybę praturtins Modern Art stiliaus elementai. Funkcionaliai suprojektuotame name – efektyvios autonominės rekuperacijos, oro drėkinimo ir kondicionavimo sistemos leis jaustis komfortiškai ištisus metus. Išskirtinumo suteikia natūralių aukštos kokybės medžiagų gausa – medis, granitas, marmuras, oniksas, kvarcitas, žalvaris, veidrodžiai, krištolas – persipinanti su natūralios šviesos gausa.

Pirmajame aukšte – viena kitą papildančios, persidengiančios virtuvės ir valgomojo erdvės, kurias apjungia židinys. Yra atskira svetainė. Neabejojame, kad daug malonumo gyventojams suteiks pirties kambarys kuriame patogiai jaustis gali iki 9 žmonių vienu metu. Šalia jo yra puošnus vonios kambarys su dušine.

Antrajame aukšte – daug privatumo. 2 miegamieji, vonios kambarys ir drabužinė, malonūs miško vaizdai pro vitrininius langus.

Buitį palengvins kruopščiai atrinkta vokiška santechnika ir buitinė technika iš Miele, Kuppersbusch, Bauknecht.

Namas turi nedidelį pusrūsį, kuriame galėsite saugoti dalį savo daiktų. Yra ir techninė patalpa – skalbykla. Privatus privažiavimas prie namo su automatiniais vartais garantuoja ne tik patogų patekimą į Namus, bet ir vietą automobiliams.

Klasikinis, su aplinka derantis namo fasadas ir erdvės aplink – apšviesti. Yra dvi jaukios terasos – viena jų – iš natūralaus termiškai apdoroto medžio – abi kartu jos papildo jūsų namų erdves 70 kv. m.

Lokacija – išskirtinė – kurioje džiugins tai, ką geriausio turi ir miestas, ir gamta, mat namas pastatytas brandžiame pušų miške artimiausioje Valakampių dalyje, Vilniaus mieste. Kurorto ramybė ir paprastai pasiekiama miesto centrinė dalis – vizitinė vietos kortelė. Aplinkui: patogi infrastruktūra, asfaltuotas kelias, restoranai, parduotuvės, Baltijos Amerikos klinika, British School of Vilnius, viešojo transporto stotelės – už kelių ar keliolikos minučių atstumu pėsčiomis (priklausomai nuo maršruto).
Objekto duomenys
Plotas (m²)

130

Sklypo plotas (a)

4,5

Kambariai

4

Vonios

2

Šildymas

dujinis

Parkingas

Yra

Pastatyta (m.)

2023

Daugiau nuotraukų (+19)
Donatas Cvetkovas
Daugiau informacijos

Donatas Cvetkovas

Prestižinio būsto brokeris

Donatas Cvetkovas

donatas@rebaltic.lt

+370 673 44843