Parduodamas butas

Manufaktūrų g.

Paupys

Kaina: 675 000 EUR

Unikalūs namai miesto centre su privačiu kiemu, kuriame auga ilgamečiai beržai ir girdisi raminantis Vilnelės čiurlenimas

Pagrindinė informacija

Šis butas siūlo itin retai pasitaikančią pusiausvyrą - gyvenimas vos kelios minutės nuo Senamiesčio gamtos prieglobstyje - Pavilnių regioninio parko kaimynystėje. Butui priklauso net 3,7 arų vidinis kiemas.

Pagrindinė namų erdvė - svetainė su virtuve. Šios patalpos langai orientuoti rytų ir pietų kryptimis, todėl joje gausu natūralios šviesos. Ryškus svetainės akcentas - siena padengta frezuota medžio plokšte. Virtuvė - džiaugsmas mėgstantiems gaminti - įrengta visa reikalinga, kokybiška buitinė technika, dirbtinio akmens stalviršis, pakankamai spintelių ir stalčių tam, kad šią zoną būtų galima palaikyti švarią ir estetišką.
Pagrindinis miegamasis su nepriekaištingai suplanuota įeinama drabužine ir kasdieniam patogumui privatus vonios kambarys su erdviu dušu.
Kituose dvejuose miegamuosiuose įrengtos talpios sieninės spintos, o kiti baldai pritaikyti pagal dabartinį gyventojų poreikį. Vienas kambarys - vaiko, o kitas atlieka darbo kambario funkciją.
Antroji vonia išsiskiria baltos spalvos santechnika. Joje taip pat įrengta Quaryl vonia, spintoje skalbimo mašina su džiovykle.

Butas yra žemės lygyje, todėl išėjimas į nuosavą privatų kiemą galimas iš kiekvieno kambario. Aplink visą butą įrengta 64 kv. m. medinė terasa. Būnant kieme galima lengvai pamiršti tai, jog esate miesto centre, nes girdisi tik upės čiurlenimas.

Už papildomą kainą parduodamas privatus garažas (vienam automobiliui) po namu su įrengta elektromobilio įkrovimo stotele ir sandėliuku, bei dar viena parkavimo vieta požeminiame garaže.

PRIVALUMAI:
- Butas įrengtas su dizaino studijos "Įkurės" pagalba - visi sprendimai puikiai apgalvoti ir išpildyti
- Visi baldai gaminti pagal individualius užsakymus
- Patogus kambarių išplanavimas
- Privatus net 3,7 arų kiemas
- Ąžuolinės Wilbergs grindys
- Aliuminio profilio trijų stiklų langai
- Langai orientuoti rytų ir pietų kryptimis
- Grindinis šildymas
- Rekuperacinė vėdinimo sistema
- Smart house sistema
- Požeminis parkingas
- Artimojoje namo aplinkoje - naujos statybos gyvenamieji namai, sutvarkytos ir apšviestos gatvės, pėsčiųjų ir dviračių takai. Visai neseniai įrengtas ir visuomenei atvertas Kaukysos stadionas, kuriame yra bėgimo takai, krepšinio, tinklinio, padelio ir futbolo aikštelės

Daugiau apie buto interjerą galite sužinoti čia:
https://www.manonamai.lt/lt/grazus-namai/g-82520-107-kv-m-busto-vilniuje-interjeras-isryskejes-paveikslu-grozis

Kviečiame atvykti apžiūrai ir įsitikinti šiu namų išskirtinumu
Kreipkitės Jums patogiu metu

Vaidas Mickus
+370 616 58700
vaidas@rebaltic.lt
Objekto duomenys
Plotas (m²)

107,5

Kambariai

4

Vonios

2

Šildymas

centrinis kolektorinis

Parkingas

Yra

Pastatyta (m.)

2020

Aukštas

1/5

Daugiau nuotraukų (+30)
Vaidas Mickus
Daugiau informacijos

Vaidas Mickus

Prestižinio būsto brokeris

Vaidas Mickus

vaidas@rebaltic.lt

+370 616 58700